LUNADO SIGNS & DISPLAYS LUNADO DISPLAY SYSTEMS

Lunado team

  • Werknemer

    Luuk Mieloo

    Adviseur Directie

    Email l.mieloo@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype: luuk.mieloo.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Erik de Jong

    Operationeel Manager

    Email erik@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 4453193

    Skype Skype: erik.dejong.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Dennis Kok

    Sales Manager

    Email dennis@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 4453192

    Skype Skype: dennis.kok.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Taco Karaca

    Hoofd Commerciële Binnendienst

    Email taco@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 4453198

    Skype Skype: taco.karaca.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Jelena Irle

    Key Account Manager

    Email jelena@lunado.de

    Telefoon+49 (0) 511 866 59 649

    Skype Skype: 

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Martina Flade

    Accountmanger

    Email martina@lunado.de

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 2570072

    Skype Skype:

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Francis de Swart

    Verkoop Binnendienst

    Email francis@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 2570077

    Skype Skype:

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Marsha Lucas

    Verkoop Binnendienst

    Email marsha@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 2570078

    Skype Skype: 

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Yvonne Havenga

    Receptioniste / Secretariaat

    Email receptie@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype: vyvonne.havenga.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    André de Heer

    Order Entry

    Email andre@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype: andre.de.heer.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Astrid van Noort

    Order Entry

    Email verkoop@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype: verkoop.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Eloise Swets

    Order Entry

    Email verkoop2@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype: 

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Ramon van Driel

    Customer Service

    Email service@lunadogroup.com

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 2570071

    Skype Skype: 

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Anoek Hallmann

    Printservice

    Email printservice@lunado.nl

    Telefoon31(0)10 4155575 / +31(0)10 2570076

    Skype Skype: 

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Ellen Wilke

    HR Manager

    Email ellen@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 4453195

    Skype Skype:

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Kokmen Yip

    Inkoop

    Email kokmen@lunadogroup.com

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 2570070

    Skype Skype: kokmen.yip.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Anja Mieloo

    Financieel Manager

    Email anja@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 4453196

    Skype Skype: anja.reiss.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Financiele Administratie

    Email 

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype: 

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Sander de Otter

    Vormgeving / DTP

    Email sander@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype:

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Louise Wong

    Vormgeving / DTP

    Email louise@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype: 

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Leo Spoor

    Projectmanager

    Email leo@lunado.nl

    Telefoon+31(0)10 4155575 / +31(0)10 4453194

    Skype Skype: leo.spoor.lunado

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Olivier Kropff

    Coördinator Magazijn Logistiek

    Email 

    Telefoon+31(0)10 4155575

    Skype Skype: 

    Chatadres Download V-Card

  • Werknemer

    Dennis Sondag

    Coördinator Magazijn

     
  • Werknemer

    Delrencio dos Reis

    Coördinator Magazijn

     
  • Werknemer

    Dennie Wolters

    Coördinator Magazijn

     
  • Werknemer

    Lars Elfering

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Patrick Bosman

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Brian Wirowidjojo

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Ricardo Solisa

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Boy van Velzen

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Ron Vielvoye

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Leon Bevaart

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Jermaine Erat

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Verachai Siri

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Edy Lima

    Magazijn Medewerker

     
  • Werknemer

    Omar Pérez

    Magazijn Medewerker